Kontakt

kontakt

Usługi Gastronomiczne Małgorzata Łukaszyk
ul. Agrestowa 7
61-307 Poznań

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka:
captcha

O nas

Szanowni Państwo, jesteśmy firmą rodzinną, dla której najważniejsze jest realizacja Naszej pasji jaką jest tradycyjne, naturalne i smaczne jedzenie. Działamy na rynku od kilkunastu lat, nieustannie rozwijając się, pragnąc odpowiadać na gusta i upodobania Naszych klientów. Naszą specjalnością jest dostarczanie smacznych i zdrowych przekąsek na każdą okazję. Proponujemy przekąski na imprezy firmowe, przekąski zdrowe typu Fit, przekąski do pracy, przekąski na imprezy w domu, szkolenie, konferencje. Zawsze stawiamy na jakość! Posiłki przygotowujemy z najlepszych produktów, współpracujemy od lat ze sprawdzonymi dostawcami, którzy tak jak my, stawiają na ekologicznych i tradycyjne upraw.

Jesteśmy znani ze wspaniałych wypieków, które smakują jak u Naszych babci. Absolutnie nie dodajemy żadnych sztucznych proszków i ulepszaczy, przygotowujemy je z naturalnych składników, stąd posiadają swój wyjątkowy smak i zdrowe wartości odżywcze. Nasze ciasto drożdżowe jest jednym z najlepszych na rynku, serniki wyjątkowo puszyste a torty pokaźnych rozmiarów i naturalnie smaczne bez lukrów a z oryginalną czekoladą i owocami sezonowymi.

Mamy bogate doświadczenie w obsłudze cateringowej zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. Obsługujemy urzędy, firmy, instytucje dostarczając nasze dania, przekąski i ciasta na konferencję, szkolenia, pikniki, prezentację, spotkania biznesowe. Zapewniamy profesjonalną obsługę i zapewniamy odpowiednio dobrane menu.

Niezwykle ważne są dla nas opinie Naszych klientów. Każdy z Naszych klientów chce, aby jego impreza była wyjątkowa i Nasze indywidualne podejście sprawia, że przygotowane przez Nas menu jest dostosowane do oczekiwań.

Szanowni Państwo, aby sprostać Waszym wymaganiom, zbieramy odpowiednie wykształcenie i doświadczenie, kształcimy się na kursach u najlepszych w kraju szefów kuchni. Inwestujemy w technologię, stąd Nasza kuchnia wyposażona jest w nowoczesne piece konwekcyjne, urządzenia chłodnicze oraz maszyny pakujące firmy DUNI, które sprawiają, że nasze produkty są świeże, zdrowe, naturalne i smaczne.

Zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty.

Zespół jedzeniemarzenie

wielkopolska_karta_rodziny

facebook